Przydomowe Biologiczne Oczyszczalnie Ścieków
Śląsk i Małopolska.
Sprzedaż – Montaż – Serwis

Firma „TOMI-BUD” zajmuje się przydomowymi oczyszczalniami od 2008 roku. Od kilku lat montujemy ponad 100 oczyszczalni rocznie. Nasze doświadczenie pozwala na odpowiedni dobór urządzenia do państwa potrzeb.

Nasze usługi w zakresie Przydomowych Biologicznych Oczyszczalni Ścieków to:

  • sprzedaż (darmowy transport i rozładunek),
  • profesjonalny montaż,
  • autoryzowany serwis,
  • przygotowanie zgłoszenia,
  • darmowe pomiary i wycena,
  • wsparcie techniczne podczas całego okresu użytkowania.

Wszystkie oferowane przez nas Przydomowe Biologiczne Oczyszczalnie Ścieków spełniają warunki odnośnie otrzymania dofinansowania! Oczyszczalnia spełnia restrykcyjne wymagania Zharmonizowanej Normy Europejskiej PN EN 12566-3 i jest znakowana znakiem bezpieczeństwa CE

 

 

Sposoby montażu:

Przez naszą firmę

Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy do budowy Przydomowej Oczyszczalni Ścieków, która posiada wymaganą wiedzę i odpowiednie umiejętności, skontaktuj się z nami. „TOMI-BUD” to ludzie, którzy doskonale wiedzą jak należy przygotować i przeprowadzić budowę Twojej oczyszczalni.

Bezpłatne doradztwo to u nas standard. Naszą specjalnością jest budowa Biologicznych Przydomowych Oczyszczalni Ścieków. Budujemy solidne, trwałe i bezpieczne instalacje. Naszym atutem jest terminowość, najwyższa jakość oraz dbałość o klienta – wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały budowlane. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe.

Samodzielny montaż

Jeśli zdecydują się Państwo na samodzielny montaż gwarantujemy darmową dostawę oczyszczalni na wskazany adres. Możemy dostarczyć pełen komplet akcesoriów potrzebnych do montażu oczyszczalni (rury, systemy odprowadzenia wody pościekowej, przepompownie). Służymy również pełnym wsparciem technicznym podczas montażu jak i dalszego użytkowania zakupionej oczyszczalni.

Dostawa 0 zł
Rozładunek 0 zł
Bardzo atrakcyjne ceny urządzeń.

dofinasowowanie 0%
oszczędności na oczyszczaniu 0%
prosta eksploatacja 0%